Help

Wat moet ik doen? QuickStart - klik hier!
 Uitleg over het doel & het maken van een snelle start
 
Het Huishoudelijk Reglement
 Gedraag je als een crimineel met klasse
 
HelpTicket openen - Jouw HelpTickets
 Direct contact met de Crew voor speciale vragen
 
Algemene Voorwaarden & Meer informatie
 Informatie over andere dingen dan het spel zelf
 
Woordenboek

Rangen in Camorra World

Je begint je criminele carriere als Junkie. Door opdrachten te doen en jezelf te ontwikkelen werk je jezelf naar een hogere rang toe. Sommige onderdelen zijn pas beschikbaar vanaf een bepaalde rang, zoals wietkweken vanaf de rang Wiet Kweker of een nationaal netwerk opzetten van de rang Nationaal Crimineel.

Respectpunten

In CamorraWorld kun jij je partners helpen meer aanzien te krijgen door hen te respecteren. Hier zie je hoeveel respect punten je minimaal kunt weggeven. Jouw respect wordt meer waard naarmate je zelf meer respect verwerft. De basis aantallen die hier worden getoond zullen voor respecteerde criminelen dus hoger zijn.

Rang   Respect   Rang eigenschappen  
Junkie0Je bent helemaal niks waard
Straatrat0Nog even doorbijten
Dief0Een nieuwe dief is geboren
Wietkweker50Mooi groen is niet lelijk
Drugsdealer100Coke, de witte motor
Gangstertje150Respect dwing je af
Handelaar200Handel vaak, handel veel
Arbeider250De stropdas is in zicht
Manager300Controleer je mensen
Baas Stadsnetwerk350Vastgoed is altijd goed
Huurmoordenaar400Jij bent de man voor de job
Nationaal Crimineel500De start van je eigen organisatie
Internationaal Crimineel  600Denk altijd internationaal
Lid Camorra World750Officieel bij de top van de wereldmaffia
Lid Grote Raad1000  Hoe bestuur jij Camorra World?

Drugs

Rang  Wiet  Hasj  Coke  Meth  
Junkie100001010
Straatrat100002555
Dief10000501010
Wietkweker100001001515
Drugsdealer150002002520
Gangstertje150003008030
Handelaar1500050014050
Arbeider1500060020075
Manager25000750500100
Baas Stadsnetwerk250001000700125
Huurmoordenaar250001500800175
Nationaal Crimineel500002000900250
Internationaal Crimineel7500035001500500
Lid Camorra World10000040002000750
Lid Grote Raad100000500025002500

Weapons

Rang  Uzi  AK-47  M4A1  
Junkie100
Straatrat500
Dief1000
Wietkweker1510
Drugsdealer2021
Gangstertje2555
Handelaar501010
Arbeider751520
Manager1002050
Baas Stadsnetwerk1502575
Huurmoordenaar30050100
Nationaal Crimineel400100150
Internationaal Crimineel500250250
Lid Camorra World750500350
Lid Grote Raad10001000750